Kundservice
Lot-4 Anti-spion skyddsglas i härdat glas för iPhone 15 - Svart

151 kr

Beräknad leverans

Ons, 15 maj - tis, 21 maj

6-10 arbetsdagar

Produktbeskrivning

4 skärmskydd i härdat glas antispion med våtservetter. Designad för iPhone 15. Ultratunt, hårt och stötsäkert skärmskydd. Enkel, bubbelfri installation. Tillverkad av högkvalitativt antispionhärdat glas. Skyddar skärmen mot repor och dagligt slitage. Hårdhet 9H.

Artikel.nr.

39e29586-dd58-4d22-b8f2-c510cf12d097

151 kr

Beräknad leverans

Ons, 15 maj - tis, 21 maj

6-10 arbetsdagar

Visa alla produkter från varumärket

BOOLING

Rapportera artikel

Rapportera ett juridiskt problem med denna artikel

Du är på väg att lämna in ett juridiskt klagomål baserat på EU:s lag om digitala tjänster (EU Digital Services Act).

Rapportera artikel